ПАМЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

 

МОЖЛИВІ ПРИЧИНИ СКЛАДНОЩІВ У НАВЧАННІ ДІТЕЙ

1.    Дитина нездорова.

2.    Учень швидко стомлюється, а регулювати свій темп неспроможний.

3.    Батьки не вміють допомогти учневі або ставляться до нього як до дорослого (пояснять один раз, вважаючи, що цього досить) або як до малюка – повторюють те саме безліч разів.

4.    Дорослі не вміють зацікавити  дитину навчальною працею як захопливою грою.

5.    Дитина не в змозі уважно працювати в школі і вдома, оскільки навчальна завантаженість для неї непосильна (не вироблені навики навчання).

6.    Батьки надто при згнічують учня погрозами і покараннями. Не вміють своєчасно схвалити і підбадьорити маленьку людину.

7.    Дорослі не вміють чітко пояснювати, давати ділові поради.

 

8.    Батьки не дотримуються принципу єдності вимог у навчанні: кожен навязує дитині свій стиль роботи.

 

ПОРАДИ  БАТЬКАМ, ЩО  ДОПОМАГАЮТЬ  ДІТЯМ  УЧИТИСЯ

 

1.    Намагайтеся займатися з дитиною так, щоб вона не нудьгувала під час занять.

2.    Повторюйте вправи. Розвиток розумових здібностей дитини визначають час і практика. Якщо якась вправа не виходить, зробіть перерву, поверніться до неї пізніше або запропонуйте дитині легший варіант завдання.

3.    Не виявляйте зайвої тривоги з приводу недостатніх  успіхів і незначного просування або навіть деякого регрессу вашої дитини.

4.    Будьте терплячими, не поспішайте, не давайте дитині завдань, що виходять за межі її інтелектуальних можливостей.

5.    У заняттях з дитиною треба знати міру. Не змушуйте дитину виконувати вправу, якщо вона весь час крутиться, стомилася, неврівноважена. Спробуйте визначити межі витривалості дитини, збільшуйте тривалість занять щоразу на невеликий відрізок часу.

6.    Бажано використовувати ігрову форму занять, оскільки діти погано сприймають чітко регламентовані, повторювані, монотонні заняття.

7.    Уникайте несхвальної оцінки, знаходьте слово підтримки, частіше хваліть дитину за терпіння, наполегливість тощо. Ніколи не порівнюйте дитину з іншими дітьми. Формуйте в неї впевненість у своїх силах, високу с амооцінку.

8.    Необхідно пам’ятати, що покарання за неправильне розвязання завдань буде останнім і найменш ефективним способом, що завжди викликає в дитині негативні емоції.

 

 

Про проведення батьківських зборів.pdf
Adobe Acrobat Document 221.3 KB

08.11.2019

   Відбулися батьківські збори, на яких були розглянуті такі питання: про піклування про здоров'я та фізичний розвиток, про організацію та покращення харчування дітей в школі, про підготовку здобувачів освіти до олімпіад, про поведінку дітей в школі та вдома. А також практичний психолог Стихиляс М.М. показала презентацію "Як допомогти дитині вчитися", продемонструвала притчу "Кава", в якій батьки мають допомогти своїй дитині уникнути труднощей, провела релаксацію для зняття напруги та здобуття позитивного настрою.

      5 квітня 2018 року адміністрація та класні керівники Смяцької ЗОШ І-ІІІ ступеня завітали до села Мамекине. Організували та провели зустріч з батьками: практичні поради батькам, психологічні аспекти виховання в родині, результати навчальної діяльності у закладі освіти. Зустрілись і домовились, що батьки і вчителі повинні стати партнерами, активними співучасниками творчого процесу навчання та виховання учнів. Дякуємо  батькам за взаємопорозуміння!

     22 березня відбулись чергові загальношкільні батьківські збори, на яких були розглянуті такі питання:

1. Організація навчально-виховної роботи в школі;

2. Інформація про порядок закінчення навчального року;

3. Тренінг "З профілактики правопорушень";

4. Про оздоровлення учнів під час літньої оздоровчої компанії;

5 . Про безпеку життєдіяльності дітей під час весняних канікул.

 Дата народження сайту:

 30.12.12.

Адміністратор сайту -  Пущай Тетяна Федорівна

Висловлюємо велику вдячність вчителям та адміністрації школи за допомогу та сприяння під час створення сайту.

 

Оголошення!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кількість відвідувань:

(з 18.03.2014 року)

счетчик посещений

 Новгород-Сіверська міська рада Чернігівської області

Персональний блог вчительки математики та інформатики Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ст.Теребовлянського р-ну Тернопільської обл. Попель С.М.