Сторінка психолога

 

 Практичний психолог Стихиляс Марина Михайлівна.

 

Освіта - вища.

Спеціаліст.

Графік роботи шкільного психолога:

Пн
10:00-12:30

Ср 

10:00-12:30 

Чт 
 10:00-12:30

 

Пт 
 10:00-12:30

Етичний кодекс психолога (витяг)

Об’єктом дослiджень впливу психолога є внутрiшній світ особистості, тому їхні контакти з іншими людьми повинні бути теплими, доброзичливими та цілющими.

1. Вiдповiдальність 

1.1. Психологи несуть особисту вiдповiдальність за свою роботу.

1.2. Психологи зобов’язанi всiляко запобiгати і недопускати антигуманних наслiдкiв у своїйпрофесійній діяльності. 
1.3. Психологи повиннi утримуватися вiд будь-яких дiй чи заяв, що загрожують недоторканостi особи; не мають права використовувати свої знання i становище з метою приниження людської гiдностi, пригнічування особистостi або манiпулювання нею; несуть вiдповiдальнiсть за додержання приоритету iнтересiв людини.
14. На психологiв покладається вiдповiдальнiсть за надiйнiсть використовуваних методiв та програмного забезпечення, валiднiсть обробки даних дослiджень, у тому числi i тих, які проводяться з використанням комп’ютерних технологій.
 

1.5. Психологи застосовують лише тi знання, якими вони володіють вiдповідно до своєї квалiфiкацiї, повноважень, соцiального статусу.

 

“Крокуй спокiйно серед гамору та поспiху - пам'ятай про спокiй, що захований у тишi. Крокуй так далеко, наскiльки це можливо не зрiкаючись себе, будь у добрих стосунках з iншими людьми. Проповiдуй свою правду ясно та спокiйно, i слухай те, що мовлять iншi, вiдкиненi чи нaвiть дурнi, бо i вони мають що розповiсти. Якщо порiвнюватимеш себе з iншими, можеш почутися пустим та огiрченим, бо завжди знайдуться кращi та гiршi вiд тебе. Тiшся ж рiвно, як досягненями так i своїми планами. Виконуй з серцем свою працю, якою б малою вона тобi не видавалася - це дiйсно вiчна вартiсть у мiнливостях долi. Будь обережним у своїх починаннях, бо свiт цей повен омани i ошуканства. Але хай це тобi не заступить правдивих чеснот: багато людей прагне високих iдеалiв i життя усюди сповнене геройства. Будь собою, а головне не борись iз почуттями. Не будь цинiчним до любовi - перед обличчям черствостi та розчарувань вона єдина вiчна, мов трава. Приймай з покорою те, що несуть лiта, зрiкаючись без гiркоти молодечого запалу. Розвивай силу духа, щоби у наглому нещастi могла бути у тебе мов щит. Лиш не терзай себе творами уяви. Багато страхiв породжує втома i самотнiсть. Дотримуючись здoрової дисциплiни всеж будь лагiдним до себе. Ти дитина всесвiту, i не менше нiж дерева i зорi, маєш право бути тут. Чи це ясно тобi, чи нi, повiр, що все є таким, яким повинно бути. Отож, будь у мирi з Богом, щоб ти не думав про Боже iснування. Взагалi, чим би ти не займався, i якими б не були твої прагнення у вуличному гаморi, i в цiлому хаосi життя, ти повинен зберегти спокiй своєї душi. З усiм своїм ошуканством, спекотою і розвiяними мрiями, Bсе-таки цей свiт є чудовим. Будь уважним, Cтарайся бути щасливим”.

Марина Михайлівна провела тренінг для учнів 9 класу "Мотивація навчальної діяльності"

 Дата народження сайту:

 30.12.12.

Адміністратор сайту - педагог-організатор Пущай Тетяна Федорівна.

Висловлюємо велику вдячність вчителям та адміністрації школи за допомогу та сприяння під час створення сайту.

 

Оголошення!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Кількість відвідувань:

(з 18.03.2014 року)

счетчик посещений
Персональний блог вчительки математики та інформатики Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ст.Теребовлянського р-ну Тернопільської обл. Попель С.М.